Vaillant Serwis Warszawa poleca ciekawe artykuły

Porady jak oszczędzać z Vaillant Serwis Warszawa , jak skonfigurować kotłownię Vaillant i instalację centralnego ogrzewania

2011-10-30 22:35:28, komentarzy: 0
  • Możecie Państwo  zmniejszyć koszty eksploatacji istniejącego kotła Vaillant nawet o 40 procent stosując termostaty i zawory termostatyczne. Należy zamówić w Vaillant Serwis Warszawa  termostaty i zawory termostatyczne współpracujące z  systemem centralnego ogrzewania zainstalowanym w Państwa domu. Nasz serwis skonfiguruje parametry instalacji co pozwoli Państwu na maksymalne oszczędności. Polecamy serwis instalacji centralnego ogrzewania i termostaty dobrane i zainstalowane przez nasza firmę Vaillant Serwis Warszawa.


  • Zainstalujcie Państwo i prawidłowo skonfigurujcie sterownik do kotła centralnego ogrzewania firmy Vaillant. To świetny sposób na oszczędność energii i pieniędzy. Kocioł Vaillant będzie pracował w sposób optymalny i wyłączał się gdy ogrzewanie nie będzie już potrzebne lub nie będzie Państwa w domu. W prawidłowej konfiguracji sterowników do Państwa kotła Vaillant pomoże państwu nasz serwis.


  • Wymiana 10-letniego starego kotła na nowy nowoczesny i wydajny kocioł Vaillant  może obniżyć zużycie energii o jedną trzecią. Jeśli każdy właściciel gospodarstwa domowego w Polsce  zainstalowałoby wysokiej wydajności kocioł Vaillant,  zaoszczędzonej energii wystarczyłoby do ogrzewania i zasilania dla prawie dwóch milionów domów. Już dziś pomyśl o wymianie kotła na nowy i zamów bezpłatną konsultację w Vaillant Serwis Warszawa. Jesteśmy specjalistami w branży ogrzewania i serwisu kotłów grzewczych Vaillant, potrafimy najlepiej dobrać energooszczędny piec grzewczy do Państwa domu.


  • Centralne obniżenie temperatury  w pomieszczeniach o jeden stopień może obniżyć koszty ogrzewania nawet o 10 procent. To ważne dbać o dobry stan instalacji i dokonywać corocznych przeglądów urządzeń grzewczych w naszej firmie. Korzystanie z usług serwisu Vaillant pozwoli Państwu na precyzyjne ustawienie temperatury w Państwa domu.


  • Zmniejsz temperaturę na termostacie kotła Vaillant o kilka stopni lub delikatnie obniż krzywą grzewczą - możesz zaoszczędzić energię i jest mało prawdopodobne, aby ktokolwiek z domowników zauważył różnice. W dokładnych nastawach temperatury w kotłowni Vaillant pomoże Państwu nasz serwis podczas corocznych przeglądów urządzeń grzewczych.


  • Skręć termostaty zamontowane na grzejnikach o jedną podziałkę, nie nagrzewaj niepotrzebnie pomieszczeń w których nikt nie przebywa. Ta prosta czynność pozwoli zaoszczędzić nawet do 5% w płaconym rachunku za energię.


  • Zmniejsz temperaturę ciepłej wody.  Temperatura  ciepłej wody nie musi być wyższa niż 45-50 stopni Celsjusza. Każda wyższa nastawa będzie prowadziła do mieszania ciepłej wody z zimną podczas kąpieli czy mycia i prowadziła do marnowania drogiej energii.

 

  • Dbaj o stan zasobnika do produkcji ciepłej wody użytkowej i zleć jego kontrole naszej firmie Vaillant Serwis Warszawa. Pamiętaj że osady z kamienia osadzone na nagrzewnicy zasobnika mogą zmniejszyć jego wydajność nawet o 40 %.  Kamień kotłowy często powoduje korozje zasobnika co prowadzi do poniesienia dużych kosztów związanych z jego wymianą. Ważna też jest kontrola stanu elektrody magnezowej zasobnika , możesz zlecić te czynności naszemu serwisowi.


  • Zleć serwis  Twojej kotła nam Vaillant  Serwis Warszawa! Jeśli Twój  kocioł jest serwisowany regularnie, możesz być pewny że oprócz redukcji rachunków za energię Twój  kocioł i jego główne elementy będą miały dłuższą żywotność.  Pomyśl o swoim bezpieczeństwie oraz domowników. Kiedy zleciłeś nam serwis swojej kotłowni ?  Zadzwoń do Vaillant Serwis Warszawa, zamów naszą usługę,  sprawdzimy stan zabezpieczeń Twojego pieca Vaillant,  zbadamy szczelność instalacji gazowej, dokonamy analizy spalin.


  • Weź krótki prysznic! Zamiast codziennej kąpieli - pięciominutowy prysznic,  pomoże to zaoszczędzić nawet około 13000 litrów wody rocznie. Przeciętny Polak ma istotny wpływ na zmiany klimatu, w skali kraju likwidacja wanien i zmiana przyzwyczajen na branie pryszniców krótszych i w chłodniejszej wodzie spowoduje zmniejszenie emisji  CO2 jakiej jaką kraj Zambia emituje w ciągu całego roku.

     Upewnij się, czy potrafisz oszczędzać !
     Vaillant Serwis Warszawa służy pomocą w tej kwestii.

« powrót

Dodaj nowy komentarz

Kreator www - przetestuj za darmo